MÜŞTERİ HİZMETLERİ | SİPARİŞ TAKİP | İLETİŞİM

Şifremi Unuttum ?Şifre hatırlatması için sisteme kayıtlı e-mail adresinizi giriniz.
Sayfalar

Müşteri Hizmetleri
  • Sitenizden nasıl alışveriş yapabilirim ?

   Sitemiz üzerinden satın almak istediğiniz ürünü sepete atarak, üye olmadan ürünü rahatlıkla satın alabilirsiniz.

  • Kredi Kartı ile alışverişler güvenlimi ?

   Sitemiz üzerinden yapılan alışverişler 256 Bitlik SSL kalkanı ile korunmaktadır.
  • Sitenizden verdiğim siparişi iptal edebilirmiyim ?

   Sipariş ettiğiniz ürünleri tedarik etmemizden önce veya kargoya vermeden iptal ettirebilirsiniz.
  • T.C Kimlik Numaramı girmek zorundamıyım?

   29/08/2006 tarihli, 26274 sayılı Resmi Gazetede tebliğ edildiği gibi 01/01/2007 tarihinden itibaren kesilen faturalarda T.C. Kimlik Numarası yazma zorunlulugu getirilmiştir.

  • Bitmeyen Kartuşlu Yazıcı Nedir ?

   Bitmeyen kartuş sistemi yazıcının baskı görevini gören baskı kartuşlarına; tank sistemi bağlanarak takılan bir sistemdir. Tank sistemi, hortumlar ve kartuş bağlantıları yazıcıya zarar vermeyecek şekilde monte edilmiştir.

   Bitmeyen kartuş sistemi dediğimiz tanklı sistem yazıcının dışında bulunur. Bu tanklar hortumlar vasıtasıyla yazıcı içindeki kartuşlara bağlanır. Her tankta yaklaşık 100 ML mürekkep bulunur. 

   4 Renkli tanklı bir bitmeyen kartuş sisteminde yaklaşık 400 ML mürekkep bulunur.Toplam 400 ML mürekkeple ortalama 3000-5000 sayfa arası çıktı alınabilir. Bu sayede 1 sayfa a4 baskı maliyeti 1 kuruş olmaktadır. (100 sayfa 1 TL)

    

   Bitmeyen kartuş sistemindeki mürekkep tankları şeffaftır. Tanklardaki mürekkep miktarı çok rahat takip edilebilir ve mürekkep azaldıkça, kolayca mürekkep doldurulabilir.

   Sürekli Besleme Sistemi (Bitmeyen Kartuş) ile baskı kalitesinde herhangi bir bozulma olmadan %90 oranlarında tasarruf sağlayabilir ve düşük maliyet yüksek kalite ile binlerce baskı alabilirsiniz.